Мәңгілік Ел - нұрлы болашақ

Мемлекеттiк рәмiздер

Бір жылда60741
Бір айда3586
Бір аптада690
Кеше82
Тәулік21

Біздің жетістіктеріміз

    «Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернат» ММ Павлодар облысының ең жақсы білім беретін мекемелердің бірі. Жыл сайын лицей өз дәрежесін дәлелдейді.

     Пән олимпиадасының, ғылыми жоба конкурсының, «ХХІ ғасыр көшбасшы» ойынның және тағы басқа интеллектуалды сайыстарының жүлдегерлері мен жеңімпаздары жыл сайын көбейіп келет. 15 жыл ішінде облыстық олимпиадада жүлдегерлер мен жеңімпаздар 344 оқушы атанды. 2013 жылы жеңімпаздардың максималды нәтижесі болды: 34 облыстық олимпиадада  және 7 республикалық олимпиадада. 2016 жылы – 29 жеңімпаз облыстық олимпиадада, үшеуі республикалық деңгейге шықты, оның екеуі алтын медльге ие болды.

     Лицейде жұмыс істеу нәтижесінде халықаралық олимпиада және оқушылар арасындағы ғылыми сайысқа 23 жүлдегерлер мен жеңімпаздар дайындалды:

 

 

 

2010 ж. Греция – 1 жүлдегер, физика мен математикадан халықаралық олимпиадаМәскеу қ., Протвино – 5 жүлдегер, халықаралық ғылыми жобалар сайысы

Мәскеу қ. – 4 жүлдегер, халықаралық компьютерлік жобалар сайысы («Компьютерлік физика» турнир)

О. Джолдасбековатындағы механика және математикадан оқушылардың халықаралық конкурсі– 4 жүлдегер

Битибаева атындағы қазақ тіліненхалықаралық олимпиада- 1 жеңімпаз

Мәскеу қаласы «Математика және жобалау» халықаралық ғылыми жобалар конкурсы – 6 жүлдегер

«Адам. Жер. Космос» халықаралық ғылыми зерттеу конкурсы  - 1 жеңімпаз

Мәскеу қаласы, В. И. Вернадский атындағыхалықаралық ғылыми зерттеу жасөспірімдер конкурсы– 1 жеңімпаз.

   Дарынды балалармен жүйелі жұмыс істеу және балалармен мұғалімдердің жоғарғы потенциалдары арқасында жоғарғы нәтижелерге жетеміз. Конкурсқа және олимпиадаға дайындаған кездегі табыс – бұл баланың қызығушылығын және дарындылығын дұрыс анықтау, оқушымен бірге жеке сабақтар, яғни материалдарды, мектеп бағдарламасынан алдын ала жүретін сабақтарды, ерекше жағдайларда өзінің білімдерін қолдануды және олимпиадалық тапсырмаларды орындаған кездегі ойларды жетік білуі керек. Жоғарыда айтылған шарттардың, баланың пәндер бойынша өздігінен жетілу мүмкіншілігі бойынша арманы болса және мұғалімдердің мүмкіншілігі болса, жоғарғы нәтиже өзін көп күттірмейді.

Оқушылар жетістіктері:

2001-2002 оқу жылы


Мектеп оқушыларының  Облыстық ғылыми жұмыстары сайысы:

III орын – Петров Дмитрий

II орын – Калтенова Зауреш

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған  ІІ Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

II орын – Даулеткулова Нургуль

II орын – Азербаев Аслан

III орын – Калтенова Зауреш

 

2002-2003 оқу жылы


Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған  ІІІ Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

III орын – Петров Дмитрий - экономика

III орын – Жайнаков Талгат, Тунгат Асанали - физика

 

2003-2004 оқу жылы


Мектеп оқушыларының Облыстық ғылыми жұмыстары сайысы:

II орын – Кучер Александра - химия

III орын – Кабдолова Салтанат – ағылшын тілі

III орын – Тунгат Асанали - физика

 

2004-2005 оқу жылы


Мектеп оқушыларының Облыстық ғылыми жұмыстары сайысы:

II орын – Отепова Асем - тарих

III орын – Алиева Айгуль - математика

III орын – Шинкарук Анастасия – орыс тілі

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған  V Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

I орын – Отепова Асем - тарих

II орын – Шинкарук Анастасия – орыс тілі

II орын – Крыжная Светлана – орыс тілі

III орын – Рахимжанова Алия – тарих

 

2005-2006 оқу жылы


Мектеп оқушыларының  Облыстық ғылыми жұмыстары сайысы:

II орын – Старков Константин - математика

II орын – Рахимжанова Алия - этномәдениет

III орын – Крыжная Светлана - әдебиет

Мектеп оқушыларының Республикалықғылыми жұмыстары сайысы:

I орын – Крыжная Светлана - әдебиет

Диплом – Старков Константин - математика

Мектеп оқушыларының  Халықаралық ғылыми жұмыстары сайысы:

ІII орын – Эрназарова Яна – ағылшын тілі

III орын – Калимжанова Асель - физика

III орын – Саламбекова Жибек - этномәдениет

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған YІ Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

III орын – Калиева Жанар - әдебиет

III орын – Кадысова Айгерим - әдебиет

 

2006-2007 оқу жылы


Мектеп оқушыларының Облыстық ғылыми жұмыстары сайысы:

II орын– Старков Константин - математика

II  орын – Эрназарова Яна – ағылшын тілі

II орын – Ислям Дания - химия

II орын– Кенесбаева Кымбат 

III орын – Мухамеджанова Жансулу - математика

III орын– Алиева Айгерим 

Мектеп оқушыларының  Республикалықғылыми жұмыстары сайысы:

III орын – Мухамеджанова Жансулу - математика

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған  YІІ Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

I орын – Старков Константин - математика

I орын – Потапенко Александра - химия

I орын – Ислям Дания - химия

II орын – Ченваева Сания - тарих

II орын – Мусагажинов Мадияр - әдебиет

III орын– Тургумбаева Лейла - әдебиет

 

2007-2008 оқу жылы


Мектеп оқушыларының  Облыстық ғылыми жұмыстары сайысы:

II орын – Жантлеуова Айя – математика

III орын – Кадысова Айгерим – физика

III орын – Ченваева Сания – Қазақстан тарихы

III орын – Старков Константин – математика

Мектеп оқушыларының Республикалықғылыми жұмыстары сайысы:

III орын – Кадысова Айгерим – физика

Құрмет грамотасы – Старков Константин – физика

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған  YІІІ Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

I орын – Тургумбаева Лейла – әдебиет

I место – Смагулова Зарема – әдебиет

III орын – Мусагажинов Мадияр – әдебиет

 

2008-2009 оқу жылы


Мектеп оқушыларының Облыстық ғылыми жұмыстары сайысы:

II орын– Жантлеуова Айя – физика

III орын – Шугаева Асия – биология

Мектеп оқушыларының  Республикалық ғылыми жұмыстары сайысы:

Құрмет грамотасы– Шугаева Асия, Жантлеуова Айя

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған  ІХ Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

I орын – Тулебаев Тимур, Емельянов Дмитрий

II орын – Ибраева Айгерим

II орын – Каждаров Арман

II орын – Мусагажинов Мадияр

III орын – Макенова Айжан

III орын – Захарова Евгения

 

2009 –2010 оқу жылы


Облыстық пән олимпиадасы:

І орын -  Ахметова Р., Фаттахова Н., Дорошенко А.,Потехина А., Жумабаева А., Апаева А., Нурсаитова А.

ІІ орын - Ибраева А., Гартман Д., Бондарь А., Копейкин А., Дамыс Н., Актаева А., Кенесова С.. Куракбаева К.. Сумекенова А.

ІІІ орын - Евтушенко Т., Кондратова О.,Картавых Е., Аскарова М., Тараканова К.,  Нурахмет А., Айткенов Д., Аймаганов Д., Абельдинов Т., Конурбаев Р., Иванюков В., Данияр К.

Республикалық пән олимпиадасы:

І орын - Потехина А.

ІІ орын - Дорошенко А., Жумабаева А., Апаева А.

Мектеп оқушыларының  Халықаралық олимпиада және ғылыми жұмыстары сайысы:

І орын - Шугаева А., Аскарова М.

ІІ орын  - Негманова А., Жубаева А., Шайкенова Ж.

ІІІ орын - Алтынбекова А.,  Молдагалиев Е.

Облыстық  ғылыми жұмыстары сайысы:

І орын  -Шугаева А., Аскарова М., Конурбаев Р.

ІІ орын - Копейкин А., Шайкенова Ж.,  Бижанова М.

ІІІ орын - Одод А., Макенова А., Молдагалиева Г., Негманова А.

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған   Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

І орын - Дубовицкий О., Шугаева А., Ибраева А.

ІІ орын - Емельянов Д.. Ибрагимова А., Жарылкасынова М., Аймаганов Д.

ІІІ орын - Габова К., Бижанова М., Куракбаева К., Негманова А.

 

2010-2011 оқу жылы


Облыстық пән олимпиадасы:

І орын - Дамыс Н., Фаттахова Н., Максат Р., Потехина А. 

ІІ орын - Смагулов Е., КондратоваО., Аймаганов Д., Бичинёва Д., Бровикова А.,    Данилова Я., Ибраева А.,Карманов Н., Картавых Е., Каштапиева С.

ІІІ орын - Смаилова Д., Омарова А., Деймунд А.,  Тунгусова К., Джумадиева Н., Куракбаева К., Апаева А., Асылханова А., Шарипова Э., Бижанова М., Бупежанова А., Жумагалиева Ж., Гартман Д., Слямова А.

Республикалық  ғылыми жұмыстары сайысы кезеңі:

ІІ орын - Ахмедьянова С.

ІІІ орын - Оразова М., Сакен Н.

Мектеп оқушыларының Халықаралық олимпиада және ғылыми жұмыстары сайысы:

ІІІ орын - Карманов Н.

Облыстық  ғылыми жұмыстары сайысы:

ІІ орын - Кунанбаева Б., Ахмедьянова С., Темиргалиева Б., Оразова М., Омарова А.

ІІІ орын - Сарсенова А., Яловенко Д., Бижанова М., Апаева А. 

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған   Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

І орын - Ибраева А.

ІІ орын - Жарылкасынова М., АБижанова М., Апаева А.

ІІІ орын  - Кунанбаева Б., Жаскайратов Ш.

 

2011-2012 оқу жылы


Облыстық пән олимпиадасы:

І орын - Жомарт Н, Галич К., Данилова Я., Бекенова С., Омарова А., Максат Р., Абдрахманова Д.

ІІ орын - Бичинёва Д., Касымов Б., Шингис А., Нурсаитова А., Картавых К.

ІІІ орын - Кондратова О., Дрёмова Н., Солодухина А., Ким К.. Нургазина А., Карабалина М., Джумадиева Н., Савченко Я., Шарипова Э.

Республикалық пән олимпиадасы:

І орын - Максат Р., Абдрахманова Д.

ІІ орын – Картавых К., Омарова А.

ІІІ орын - Нурсаитова А.

Мектеп оқушыларының  Халықаралық олимпиада және ғылыми жұмыстары сайысы:

ІІІ орын - Баймуханов Е., Кенесова С.,  Газизов Т., Андосова А.,  Нургазин Н., Денден А.,  Абаильдинов Б.,

Облыстық  ғылыми жоба жұмыстары сайысы:

ІІ орын - Нургазин Н., Солодухина А., Горовик М., Ашенова Ш.

ІІІ орын - Кенесова С., Кунанбаева Б., Кунанбаева Д.

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған   Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

І орын - Суенова М., Жамитова А.

ІІ орын - Ашенова Ш., Горовик М.. Кунанбаева Д., Кунанбаева Б.

ІІІ орын - Камиев С.

 

2012-2013 оқу жылы


Облыстық пән олимпиадасы:

І орын - Савченко Я., Шингиз А., Олешко А., Баймышева Л., Нурхамит Т., Макашева Д., Каирлыев И., Максат Р., Абдрахманова Д., Жомарт Н., Галич К., Бекенова С., Дрёмова Н., Бичинёва Д.

ІІ орын - Ким К., Кенжебалина А., Шлёнская К., Джумадиева Н., Данилова Я., Ли Т., Тунгусова К.

ІІІ орын - Шайкенов О., Каштапиева С., Шарипова Э., Касенова А., Даулбаев А., Сергеева К., Солодухина А., Нурлан А., Жумакельды М., Карабалина М., Нургазина А., Абай Д., Жакупова А.

Республикалық пән олимпиадасы:

І орын - Максат Р., Галич К., Бекенова С., Бичинёва Д.

ІІ орын - Дрёмова Н., Данилова Я., Айдос Ч.

Мектеп оқушыларының  Халықаралық олимпиада және ғылыми жұмыстары сайысы:

І орын - Дрёмова Н.

ІІ орын - Нургазина А., Ардабаева А., Ашенова Ш.

Облыстық  ғылыми жоба жұмыстары сайысы:

І орын - Суенова М. Жамитова А.

ІІ орын - Жакыпова А., Джумадиева Н.

ІІІ орын - Газизов Т., Андосова А., Имангалы А., Жумасейт Ш., Игибаева М., Омаров Б., Кунанбаева Д., Нургазина А

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған   Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

ІІ орын - Абдрахманова Д., Максат Р., Каликова Д., Шаяхметов У., Суенова М.

ІІІ орын - Акильбекова А., Кенжанова М., Ксембай Б.


2013-2014 оқу жылы


Облыстық пән олимпиадасы:

І орын - Шайкенов О., Дрёмова Н., Бикенова С., Жакиянов А., Тулемисов И.

ІІ орын - Савченко Я.

ІІІ орын - Иванова М., Сергеева К., Нургазина А., Баймышева Л., Таржакаев Н., Каиргельды Д., Бишлер Е.

Республикалық пән олимпиадасы:

ІІІ орын - Дрёмова Н.

Мектеп оқушыларының  Халықаралық олимпиада және ғылыми жұмыстары сайысы:

І орын - Имангулова А., Даулбаев Р.

ІІ орын - Елистратова А., Исмагулова Ж., Бектазинова А., Жакиянов А., Абуова Д., Сальменбаева А., Рахмаш Д.

ІІІ орын - Казыбеков Х., Серикпай А., Лукпан М., Антикеева А., Нугуман К., Енсебаев А., Саду А.

Облыстық  ғылыми жоба жұмыстары сайысы:

І орын - Еркинбекова К., Нугуман К., Карибаева А., Нургазин Н.

ІІ орын - Антикеева А., Нургазина А., Каратай Е., Байбуринова Т., Темирханова Д., Тлеулина А.

ІІІ орын - Рахмаш Д., Серікпай А., Даулбаев А., Казыбеков Х., Абуова Д., Сальменбаева А., Каирлыев И.

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларына арналған   Сатпаев оқулары  халықаралық ғылыми конференциясы:

І орын - Кенжанова М., Қабылқаш Ш., Герц Ю.

ІІ орын - Табылдинов А., Маукен А.

ІІІ орын - Игибаева М., Бектазинова А.

2014 жылы ҰБТ-дің орташа балы  – 107,8 құрады (облыста І орын).


2014-2015 оқу жылы


53- Облыстық пән олимпиадасы:

І орын - Сергеева К., Тулемисов И., Кишубаева И., Саун Т., Лепихина В.

ІІ орын -  Баймышева Л., Каиргельды Д., Бишлер Е., Алшинова Г., Калиева А., Жолжаксы А., Колесник А.

ІІІ орын - Шайкенов О., Омарханова К., Таржакаев Н., Блюменштейн А., Жанайхан Н., Бахитова А., Перфилов Я., Толеу Т.

Республикалық экономикалық олимпиадасы:

ІІ орын - Блинова А.

ІІІ орын - Нагуманова Ж.

Халықаралық ғылыми жобалардың конкурсы "Математика және жобалау" Мәскеу қ.

ІІ орын - Туяков Р.

В.И. Вернадский атындағы халықаралық жасөспірімдер арасындағы ғылыми зерттеулер конкурсы Мәскеу қ.

І орын - Нугуман Х.

Облыстық  ғылыми жоба жұмыстары сайысы:

І орын - Нургазин Н .

ІІ орын - Шаймарданова Л., Нугуман Х.

ІІІ орын - Есмакаева Д., Шахметов А., Лукпан М., Ахметжанов Ж., Бахарь Г., Безгазимов К., Арыкпанов А., Жунусова А., Имангулова А., Туяков Р.

"Ақ бота - 2014" Республикалық зияткерлік марафон:

ІІ орын - Муканов А.

ІІІ орын - Сағындық А., Комерденов Ә., Амангелді Т., Какишева А., Марат Ж.

 

2015 жылы ҰБТ-дің орташа балы  – 104,45 құрады (облыста ІII орын).


 2015-2016 оқу жылы


Облыстық 54-і пән олимпиадасы:

І орын- Әлібай Айзия, Перфилов Ярослав, Тулемисов Ильяс, Даулетқызы Әдия

ІІ орын- Жалелова Адила, Педченко Полина, Колесник Алина, Зейнуллина Айшаби, Амиржанова Дайана, Шамгалиева Айдана, Кишубаева Инкар, Қайргелді Данияр, Байгобурова Аида, Камзина Малика, Аубакиров Азиз, Байсеитова Жанна, Ережеп Нурганат, Кайырбекұлы Тимур

ІІІ орын– Алшынова Гүлназ, Феримхан Арқалық, Блюменштейн Алина, Науман Сания, Алтынсарина Үміт, Калиева Алема, Омарханова Ксения, Тасболатов Мадияр, Нуркенов Султан, Жанаева Алина, Таржакаев Нуржан

Жалпы білім беретін пәндерден республикалық олимпиада:

І орын- Кайырбекұлы Тимур, Тулемисов Ильяс

Республикалық экономикалық олимпиада:

ІІ орынЖакупова Карина, Таржакаев Нуржан, Мартова Аделия

 

 

 

 Областық Юниор олимпиадасы:

І орын- Маковец Алина;

ІІ орын Оралов Сарсен.

Президент олимпиадасы:

ІІІ орын- Тулемисов Ильяс.

«Жарқын болашақ» (облыс):

ІІІ орын- Алшинова Гульназ, Шакенова Айжан, Жалелова Адила, Блюменштейн Алина, Колесник Алина, Рахимжанов Елдар.

 Алматы қаласындағы О.Джолдасбеков атындағы математикадан және мехникадан ғылыми сайысының халықаралық конкурсы:

ІІ орын– Олжабай Алмаз, Уан Айнур.

 

 

 

 

Ғылыми жобалардың облыстық сайысы:

І орын- Тулемисов Ильяс, Перфилов Ярослав, Олжабай Алмаз, Уан Айнур;

ІІ орын- Бакишева Айдана, Жакина Танырыс, Аубакиров Азиз;

ІІІ орын- Меделханова Зарина, Сагдиева Камила, Омарова Милана, Мырзатаева Наргиз;

 Тулеубаев Ернур, Тілектес Диас, Омар Султанбибарыс, Асығат Ойрат, Бахитова Аяужан.

  

 

   

 

«Зерде»төменгі мектептердің ғылыми сайысы:

ІІ орын - Нургазина Нурай.

«Шапағат-2016»өнертапқыш облысындағы жетістіктердің республикалық конкурсы,  «Юное дарование» номинациясы:

Тулеубаев Ернур (бағалы сыйлық және ақшалай сыйақы).

    

2016 жылы ҰБТ-дің орташа балы  – 108,1 құрады (облыста II орын).


Директордың парағы

Рахимжанова Армангүл Сартайқызы

Мемлекеттік тілде оқытатын мектептің орыс тілі мен әдебиетінің жоғары категориялы мұғалімі. "Учительская инновация-2004"атты облыстық фестивалінің лауреаты. Орыс тілі мен әдебиеттен мұғалімдерге арналған облыстық олимпиаданың жүлдегері (II орын, 2009 ж.). Жыл сайын оның оқушылары республикалық және облыстық олимпиадалардың жүлдегерлері атанады.

Әкімшілік

Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернаттың әкімшілігіне кіреді:
 
- Директордың оқу тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Экономика және қаржы сауаттылығы 
- Директордың кәсіби оқыту жөніндегі орынбасары
- Директордың оқу тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Методист

Лицейдің педагогикалық құрамы

Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернатының кафедра жұмысы:

1. Жаратылыстану ғылымдары
2. Нақты ғылымдар 
3. Гуманитарлық ғылымдар 
4. Дене шынықтыру пәні мұғалімі